آمار
یک منبع آگاه!!! - منم و خودم
گاهنامه طنز
| نظرات: 1 نظر

مدتهاست که یک خبرنگار اخبار عجیبی را از تمام وزارتخانه های و سازمان های دولتی و نیروهای مسلح و ... به کلیه خبرگزاریهای داخلی و خارجی ارسال می کند و عجیب تر اینکه تاکنون با وجود شهرت فراوان این خبرنگار کسی عکس وی را ندیده و صدایش را نشنیده و عجیب تر اینکه این خبرنگار با توجه به اخباری که سالهاست به خبرگزاری های معتبر ارسال می کند، هم اکنون باید چیزی در حدود 100 سال داشته باشد؛ ولی همچنان پر کار و پر توان و پرتلاش است!

شاید شما هم مایلید که نام این خبرنگار را بدانید!

البته نام او را بیش از هزاران بار بلکه میلیون ها بار شنیده اید، اما برای بهتر شناخته شدن این خبرنگار کاملاً حرفه ای یک بار دیگر وی را به شما معرفی می کنم:

جناب آقای «یک منبع آگاه که نخواست نامش فاش شود»!!!!!!!!!

این جناب که احتمالاً نام کوچکش «یک منبع آگاه» است، هر از گاهی که خبرگزاری ها نیاز به اخبار دروغین و یا محرک و یا بدون مدرک دارند، به طور ناگهانی هم پیدایش می شود و به داد کلیه ارباب جراید می رسد و مشکلات آنان را رفع می کند.

بنده هم با توجه به اینکه با کمک چند تن از دوستان در حال گرداندن سایت خبری پایگاه خبری شیعه هستیم و نیاز واجبی به کمک این خبرنگار فعال داریم،‌لذا از کلیه دوستانی که از نامبرده، اطلاعاتی همچون ایمیل، شماره تلفن و یا آدرس منزل و ... دارند، تقاضا می کنیم که لطف بفرمایند و اطلاعات شخصی جناب آقای «یک منبع آگاه که نخواست نامش فاش شود» را در کامنت های همین وبلاگ درج کنند.

با تشکر

نویسنده: reza | تاریخ : سه‌شنبه 24 فروردین‌ماه سال 1389 ساعت: 05:01 ب.ظ | نسخه قابل چاپ