آمار
وقتی بالاترین فیلتر می شود!!! - منم و خودم
گاهنامه طنز
| نظرات: 1 نظر

خدا رحم کرد که سایت بالاترین فیلتر شد!!!

اصلاً‌ کاری به فیلترینگ این سایت ندارم!!! خودم هم موافق فیلتر شدن این سایت بودم! یه سایت صهیونیستی که برای اطلاع رسانی از آخرین شایعات و اخبار دروغین ساخته شده بود! شکی توش نبود!!!

اما بحث من سر یه چیز دیگه است!!!

شیوه بالاترین رو که یادتون هست! لینک می دادید، بعضی ها که خوششون می اومد، مثبت می دادن و بعضی ها هم که از مطلب لذت نمی بردن، منفی!!! البته باید عضو هم می شدی! مثل اینکه این اواخر هم عضویت فقط با دعوتنامه بود!!

کاری به این مسایل ندارم!!!

اما بعد از فیلتر شدن صحیح این سایت، تازه دکان های بقالی به شیوه این سایت بنام برابر موازین جمهوری اسلامی راه افتاد، نت ایران یکی از این سایتها بود. البته با ب خورده تفاوت که اتاق گفتگو و ... هم بهش اضافه کرده!!!

هنوز از تبلیغات این سایت چیزی نگذشته بود که بهو دیدیم که سرو کله یه سایت دیگه هم به اسم آگاهترین پیدا شد!!!! البته این یکی که دیگه خیلی شباهت به بالاترین داشت! باز هم داشتیم تازه به این یکی عادت می کردیم که دیدیم تبلیغات سایت والاترین  هم پیدا شد!!!!

با این تفاسیر باید منتظر باشیم تا ببینیم چند تا سایت دیگه می آد!!! البته این والاترین که فقط شکل قالبش با بالاترین فرق می کنه!! وگرنه همون امکانات و همون ک ارها!!! با چند تا تبلیغات و ... هم شروع کرده!!!

خداوکیلی اگه این بالاترین فیلتر نمی شد، این همه مغز متفکر که ایده های جدید می دن، کجا باید خودشون رو نشون می دادن؟!!! اصلاً کجا باید شکوفا می شدن؟!!!!

نویسنده: reza | تاریخ : سه‌شنبه 13 بهمن‌ماه سال 1388 ساعت: 01:11 ب.ظ | نسخه قابل چاپ