آمار
دشمن سازی یا دشمن شناسی!!!! - منم و خودم
گاهنامه طنز
| نظرات: 1 نظر

یاد افسانه جومونگ بخیر!!!

وقتی این افسانه ی کره ای از تلویزیون پخش می شد، بعضی از سایت های به اصطلاح متفکر!!! دست به اقدام روشنگرانه زدند و پشت پرده ی افسانه ی جومونگ رو برملا کردند!!!

با برملا شدن پشت صحنه ی جومونگ، همه فهمیدند که جومونگ یه شخصیت صهیونیست بوده!!! توی بعضی از مقالات هم از «جو» یادی شده بود که به معنای یهودی است!!!! البته من که هر چی فکر کردم و از دوستانی که کمی با زبان کره ای آشنا بودند، پرسیدم، نفهمیدم که این دو تا چه جوری به هم ربط دارن؟! شاید هم «جو»ی نویسنده اون مقاله کم شده بود که می خواست با این کار،‌ سهمیه غذاییش رو پس بگیره!!!

تازه اون ماجرا چند ماهی بود که تموم شد که بعضی از سایتهای جدید و قدیم التأسیس،‌ دوباره دست به افشاگری جدید زدند که شبکه فارسی1 متعلق به یه یهودی چند ملیتی بنام مرداک است که برای کارهای صهیونیستی در حال استفاده است!!!! هر چی ما به این کانال نگاه کریم که یه ربطی پیدا کنیم، نشد که نشد!!!!‌البته مرداک یه یهودی پولدار هست که بزرگترین مافیای رسانه ای دنیا رو در دست داره!!‌ اما حداقل توی این کانال که کاری نکرده بود و اتفاقا تونسته بعنوان بهترین کانال ماهواره ای فارسی زبان، توی دل ماهواره دارها جا باز کنه و خوب هم تبلیغات می گیره و توی زمان کمی هم پخش می کنه!‌

این نویسندگان خوش ذوق و روشنفکر!!!! که فکر می کردند که همه با نوشته ی اونها موافقند، هر روز مطلبی رو در این باره می نوشتند که محبوبیت فارسی1 در حال کاهش است!! اما برخلاف نظر اونها، فارسی1 بیشترتوی دل مردم جا باز کرد!!! دیدند که این ترفند ره به جایی نبرد، شروع کردند به ایراد گرفتن از سریال های این شبکه که : «سریال ویکتوریا مظهر فساد اخلاقی خانواده است و اینها سعی دارند که بنیان خانواده رو از هم بپاشند و ....» اما دیری نگذشت که انتهای سریال ویکتوریا هم برعکس شد و حالا در اواخر سریال نشان میده که خانواده ای که هر کس ادعایی داشته، ناچار شده که دوباره به حالت اولیه برگرده و در این میان نشان هم می ده که زنان فمنیستی که ادعای تنها زندگی کردن رو داشتند، هم ناچار شدند که کم کم دست به ازدواج ببرند و دنبال زندگی مشترک برن! دختر خانواده که درگیر مواد مخدر و کلوپ و پسر بازی بود،‌ فهمید که نباید از خانواده جدا بشه!

حالا یه سؤال اینجا پیش می آد که چطور این حضرات پر مدعای رسانه ای، اجازه ندادند که این سریال طولانی مدت به یه جاهایی برسه و بعد داد و فریاد بزنند؟! الان مدتیه که همین رسانه ها،‌ بخاطر رسیدن این سریال به انتهاش و اعلام اینکه هیچ جایی مثل خانواده نیست، ساکت شدند و دیگه حرفی نمی زنند که صهیونیست در کاره!!!

منظور از این همه حرف و سر درد آوردن، این بود که بعضی وقتها به جای دشمن شناسی، دشمن سازی می کنیم و هر کی رو به خاطر اینکه با ما در رقابته، دشمن معرفی می کنیم!!!!

من هم قبول دارم که صهیونیست دشمن درجه یک ماست؛ اما این دلیل نمی شه که از هر کی خوشمون نیومد، ‌اون رو به صهیونیست ربط بدیم! با این کارها و نوشته ها باعث می شیم که اصل ماجرای صهیونیست ها پشت پرده بمونه و ما به دنبال مزخرفات ساده می ریم!

باید گفت، برادر من! دوره جنگ سرد تموم شد!!!‌ کسی توی دنیا به اینجور چیزها گوش نمی ده! به جای این اداها و اطوارها، بشینید و چند تا برنامه به درد بخور از تلویزیون پخش کنید!! یاد شبهای برره بخیر! برنامه ای که باعث شد اون ور آبی ها رو پای تلویزیون جام جم ایران بیاره!

نویسنده: reza | تاریخ : پنج‌شنبه 15 بهمن‌ماه سال 1388 ساعت: 10:18 ب.ظ | نسخه قابل چاپ